سفارش خدمات سئو

وب جاب 24

سفارش خدمات سئو

راهنمای انتخاب سئو وب سایت

برنامه سئو سایت ما با تعیین بهترین کلمات کلیدی که کاربران برای رسیدن به سایت شما از آنها استفاده می کنند شروع می شود. این قسمت از سئو بسیار مهم و اساسی است. چرا که انتخاب صحیح ترین کلمات کلیدی موجب افزایش نرخ تبدیل سایت و بازگشت سرمایه شما می گردد. ما به شما کمک می کنیم که بهترین کلمات کلیدی را بر اساس تعداد جستجو و میزان ارتباط آنها با سایت انتخاب کنید. انتخاب عاقلانه تر هدف از ابتدای کار موجب موفقیت بیشتر شما در سئو و بهره وری از سایت می گردد.

اینترنت یک فضای بسیار رقابتیست. وبسایت های بسیاری هستند که کلمات کلیدی مورد نظر شما را هدف قرار گرفته و انگشت بر روی مشتریان شما گذاشته اند. آنالیز رقبای آنلاین شما و بررسی نقاط ضعف و قوت آنها میتواند فرصت های جدیدی را پیش روی شما گذارد. تیم سئو سایت ما به دقت رقبای شما را آنالیز کرده و مناسب ترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب می کند. همچنین در تمام مراحل رسیدن شما به صفحه اول گوگل در کنار شماست.

ساخت بک لینک در سایت های مرتبط فرایندی پیچیده و بغرنج است. ما از تکنیک هایی در ساخت بک لینک استفاده می کنیم که موجب کسب بک لینک های بسیار با کیفیتی برای شما می شود و در افزایش رتبه صفحات سایتتان بسیار موثر است. لینک سازی توسط ما با روش های متنوعی صورت می گیرد تا همه چیز طبیعی جلوه کند و سایت شما توان رقابت با رقبا را داشته باشد. دقت داشته باشید که کسب بک لینک های با کیفیت از سایت های مرتبط یکی از مهمترین شاخص های تاثیر گذار در رتبه سایت است. کسب بک لینک از سایت ها کار دشواریست که نیازمند وقت و حوصله بسیاریست.

یک استراتژی محتوای خوب برای کسب موفقیت در حوزه آنلاین کاملا ضروریست. موتورهای جستجو به ایندکس محتوای جدید و با کیفیت می پردازند. بنابراین بهینه سازی محتوا تاثیر زیادی در سئو دارد. با این حال محصول نهایی بایست چیزی فراتر از یک محتوا برای موتورهای جستجو باشد. یک محتوای با کیفیت بایست بتواند علاوه بر کسب رضایت گوگل، بازدید کنندگان را نیز به مشتری تبدیل کند.

قیمت پایه

1.500.000

تومان

عبارت کلیدی - 3 کلمه کلیدی

مقاله متنی 1500 الی 2000 کلمه ای - 3 مقاله سئو شده

بک لینک ماهیانه در سایت‌های داخلی و خارجی - 3 بک لینک ماهیانه در سایت‌های با آتوریتی بالای ۴۰

رپورتاژ آگهی ماهیانه در وبلاگ‌ها یا سایت‌های داخلی یا خارجی با آتوریتی بالا - 1 آگهی خبری

تحلیل گوگل آنالیتیکس ماهانه 1 بار

تعریف و تحلیل گوگل سرچ کنسول - ماهانه 1 بار

مدیریت ،ثبت و اجرای کمپین آگهی های محلی و سراسری - 3 آگهی

سئوی ماهیانه داخلی مقالات و برگه‌ها - 3 برگه یا مقاله

مشاوره ریگان

نمونه کارها

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

استاتیک
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

انلاین پویا
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

انلاین پویا
نمونه کاره های بیشتر